|
panowie
Kriżanac mowil Żurawiowi przed meczem ze mu ochraniacze połamie
Weszło trafia w idealne wady polskiej mentalności
Z racji iż nasz naród do zawistnych należy, i bardziej sie cieszymy z porazki przeciwnika niż swego zwyciestwa
weszło daje takie artykuły.
Pół Polski teraz nie trawi Małego, po tym jak go dali na piedestał ze swoimi artykułami, i ta połowa Polski wchodzi teraz na weszło, i pisze komentarze w stylu : brawo, w końcu
Sami nie jesteśmy lepsi, w bo w kazdym artykule, o ile to mozna nazwac artykułem, w którym mowa o Lechu, kibice Wisły sie wpisuja i dojebuja epitatami.
Bo MY w naszym kraju potrafimy tylko szydzić z innych. Taka krótka piłka.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|