Wyświetl pojedynczy post
Kuba_El_ToRo
Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3960
Stary 08.12.2009, 17:01
Szczerze to zrobiliscie z tego taki problem ze glowa boli...a co do drużyn przyjaznych to Piłkarze nie muszą pałac do siebie miłością ...Surma też pedał a gra w Lechii...nie róbcie z igły kurewskie widły!
ZERO szacunku dla tego gatunku

A.C.A.B.
Odpowiedz cytując