Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_El_ToRo
Member
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni
Offline
#
3960
08.12.2009, 17:01
Szczerze to zrobiliscie z tego taki problem ze glowa boli...a co do drużyn przyjaznych to Piłkarze nie muszą pałac do siebie miłością ...Surma też pedał a gra w Lechii...nie róbcie z igły kurewskie widły!
ZERO szacunku dla tego gatunku
A.C.A.B.
Kuba_El_ToRo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kuba_El_ToRo
Znajdź inne posty napisane przez Kuba_El_ToRo