Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3957
Stary 08.12.2009, 16:45
Ale afera... W lidze angielskiej co chwile widac jak zawodnicy krzycza wszelkie odmiany slowa na "F" w swoja strone. Jakby dziennikarze chcieli sie koncentrowac na takich .......ach to chyba nie starczyloby gazet na inne tematy.
Odpowiedz cytując