Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16919
Stary 08.12.2009, 16:38
Przyjście Clebera, zapowiadany powrót Kowalskiego, testy Pazdana, rozgłaszanie o braku pieniędzy na dalsze transfery, zapowiadanie kupna pilkarzy pod warunkiem odejścia kogoś z obecnej kadry.... to pachnie odejściem Marcelo..

chcialbym się mylić

Pozytywnie nastrają jednak wypowiedzi Clebera i jego dalsze zamiary w stosunku do Wisły.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 08.12.2009 o godz. 16:41.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując