|
Dzisiaj rozmawiałem z kolegą z klasy, który jest fanatycznym kibicem Górnika Zabrze i zapytałem go o Pazdana... W odpowiedzi otrzymałem to że jest młodym perspektywicznym zawodnikiem, który walczy z sercem! a nie gwiazdorzy jak większość zawodników z Zabrza... W dodatku ma 22 lata co jest dodatkowym +, powiedział on że w Wiśle może być wzmocnieniem. Sądzę że można mu wierzyć, bo jeździ na wszystkie możliwe mecze Górnika a także jest dosyć dobrze obeznany w piłce nożnej.
|