Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3954
Stary 08.12.2009, 16:31
element , gdyby opisali takie zachowanie piłkarza Amici,Legii albo jakiejś innej Cracovii, to tez bys ich ganil ?
Rozumiem przeklinanie , bo podczas gry nerwy mogą puścić, ale tekst typu : 'Kim Ty ****.. jesteś? ' są nie na miejscu ,a co dopiero powiedziane przez Małeckiego. Bo kim ON ****.. jest. Święta krowa sie znalazła. Szanuje go ,bo ma Wisłę w sercu , ale w głowie pusto.
Powód: pomylka
Ostatnio edytowane przez AdiWiślak. : 08.12.2009 o godz. 16:41.
Odpowiedz cytując