dokładnie

Cleber nie tylko potrafi dobrze grać, ale i zmotywować. Myślę, że po powrocie będzie miał znów silną pozycje w szatni. No i będzie przykładem dla młodych. Jak teraz Pazdana jeszcze wezmą o ile się dogadają to Jop na 100% nie przedluza kontraktu i Cantoro to samo. Oby tylko Marcelo został.