Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16913
Stary 08.12.2009, 16:12
No i super. Cleber to profesjonalista w każdym calu i bardzo dobry piłkarz.
PS. A Pazdan jest świetny w odbiorze, może, jeśli oczywiście Mauro odejdzie mógłby zastąpić Argentyńczyka na DP?
Odpowiedz cytując