Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
16913
08.12.2009, 16:12
No i super. Cleber to profesjonalista w każdym calu i bardzo dobry piłkarz.
PS. A Pazdan jest świetny w odbiorze, może, jeśli oczywiście Mauro odejdzie mógłby zastąpić Argentyńczyka na DP?
Eleusis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eleusis
Znajdź inne posty napisane przez Eleusis