Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3692
Stary 08.12.2009, 16:09
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Emeryci i rencisci, zamiast brac mlodych i utalentowanych typu Glik i Sadlok i miec spokoj na nastepne 10 lat to my sprowadzamy staruszkow Jopa i Clebera :/
Jak by coś faktycznie grali to max za 2 lata by ich tu już nie było - patrz jak do tego podchodzą Lewy, Peszko itp.
Odpowiedz cytując