Maciuś napisał(a):

|
Emeryci i rencisci, zamiast brac mlodych i utalentowanych typu Glik i Sadlok i miec spokoj na nastepne 10 lat to my sprowadzamy staruszkow Jopa i Clebera :/
|
Jak by coś faktycznie grali to max za 2 lata by ich tu już nie było - patrz jak do tego podchodzą Lewy, Peszko itp.