Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3691
Stary 08.12.2009, 15:34
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
killzone ma rację. Elton miał potencjał i każdy to widział, dlatego dano mu drugą szansę, gdy miał wpadkę z alkoholem. Cóż, nie skorzystał z niej, znów się uchał jak świnia i pokazywał na mieście co potrafi.
Myśle, że i kibice Wisły nie chcieli by mieć w druzynie Marcelo, gdyby ten (mimo potencjału i talentu) chodził po dyskotekach, pił alkohol a potem szalał na mieście.
Mi Mijajlovic nie przeszkadzał ;-) Ale fakt---u was kolejny taki zawodnik-rozrywka był nie na miejscu.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 08.12.2009 o godz. 15:36.
Odpowiedz cytując