Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3690
Stary 08.12.2009, 15:27
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze słówko odnośnie wywiadu, którego udzielił Filipiak


Już nie mogę się doczekać jak zobaczę na naszych boiskach tego goleadora, który jest w ósemce napastników 12. drużyny 2.Bundesligi.
No to co czyni na przeszkodzie zbudować zespół na LM w Monachium? Chyba prościej niż w Polsce,bo tutaj nigdy się mu to nie uda. Rzeczywiście reklama jak ta lala, w słabym zespole 2 Bundesligi. TSV ma dobrego bramkarza Kiralego. Tego powinien sprowadzić sobie Filipak,a nie jakieś wynalazki. A ciekawe czy z czasem zobaczymy reklamy na koszulkach Maccabi Haifa,bo na Bliskim Wschodzie Comarch też prężnie działa. W ramach współpracy zaprosiliby Cracovią na Maccabiadę.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując