Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wojtekb
Junior Member
Od: 12.2009
Offline
#
16910
08.12.2009, 15:03
Moim zdaniem Cleber napewno nie zaszkodzi. Im więcej możliwości przy ustalaniu składu tym lepiej. A tak mówiąc żartem to mu się nie dziwię, że wrócił. U nas ostatnio zimy takie ciepłe, a u Ruskich to różnie bywa
Wojtekb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtekb
Znajdź inne posty napisane przez Wojtekb