Hamas_kr napisał(a):

|
Trzeba przyznać, że pisząc u nich o nas per "gtsowcy" mocno mnie rozbawił i utwierdził w moim krytycznym stosunku do niego
|
wiesz... o sobie napisal: "olszowka psia koncowka".
Lubie ludzi, ktorzy potrafia zartowac z siebie.
: )))))))
http://www.bip.krakow.pl/zalacznik.p...new=n&mode=shw
ladne zeby.
Jeszcze wszystkie.
