Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5996
Stary 08.12.2009, 15:01
Hamas_kr napisał(a):Wyświetl post
Trzeba przyznać, że pisząc u nich o nas per "gtsowcy" mocno mnie rozbawił i utwierdził w moim krytycznym stosunku do niego
wiesz... o sobie napisal: "olszowka psia koncowka".
Lubie ludzi, ktorzy potrafia zartowac z siebie.


: )))))))

http://www.bip.krakow.pl/zalacznik.p...new=n&mode=shw

ladne zeby.
Jeszcze wszystkie.

Boia chi molla !
Odpowiedz cytując