matt1906 napisał(a):

Mam pytania w sprawie tej gali sportów walki na Wiśle co ma się odbyć.
Jest gdzieś rozpiska całej gali, co kiedy?
W którym miejscu się ona odbędzie?
Kosztuje coś wstęp?
|
http://www.wrotamalopolski.pl/NR/exe...,frameless.htm O Turniej o złotą rękawice Wisły Ci chodziło jak mniemam.