Wyświetl pojedynczy post
Cetnik
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12834
Stary 08.12.2009, 14:59
matt1906 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytania w sprawie tej gali sportów walki na Wiśle co ma się odbyć.

Jest gdzieś rozpiska całej gali, co kiedy?
W którym miejscu się ona odbędzie?
Kosztuje coś wstęp?
http://www.wrotamalopolski.pl/NR/exe...,frameless.htm O Turniej o złotą rękawice Wisły Ci chodziło jak mniemam.
SAMO JEDAN KLUB...

Odpowiedz cytując