Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
matt1906
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ
Offline
#
12833
08.12.2009, 14:44
Mam pytania w sprawie tej gali sportów walki na Wiśle co ma się odbyć.
Jest gdzieś rozpiska całej gali, co kiedy?
W którym miejscu się ona odbędzie?
Kosztuje coś wstęp?
na wyjazdach byłeś ilu?
matt1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matt1906
Znajdź inne posty napisane przez matt1906