Wyświetl pojedynczy post
matt1906
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12833
Stary 08.12.2009, 14:44
Mam pytania w sprawie tej gali sportów walki na Wiśle co ma się odbyć.

Jest gdzieś rozpiska całej gali, co kiedy?
W którym miejscu się ona odbędzie?
Kosztuje coś wstęp?
na wyjazdach byłeś ilu?
Odpowiedz cytując