Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5994
Stary 08.12.2009, 14:42
kot napisał(a):Wyświetl post
No nie byłbym taki spokojny o tą murawę i wiele innych spraw. Tutaj zacytuję wypowiedź urzedników miejskich w sprawie murawy, którą to wypowiedzią urzędnicy najwyraźniej wprowadzili raczej w błąd tak kibiców, jak i Radnych w trakcie dyskusji stadionowej, podczas głosowania na sesji RM dofinansowania stadionu Wisły :
Kocie,

Ta kwestia jak widać na dzień dzisiejszy ewidentnie nie jest wyjaśniona i ustalona. Polimex jasno oświadczył, że nie poczuwa się do obowiązku położenia nowej murawy w ramach już podpisanych umów, czyli po prostu jej nie położy.

Koniec, kropka.

Wiadomo, co to będzie oznaczać.

Dlatego to trzeba raz na zawsze konkretnie zapisać i ustalić, bo szykuje się nam kolejny szalenie poważny pasztet. Nie dopiero wiosną, a teraz, kiedy miasto ustala budżet. Wiosną będzie za późno.

Wcale się nie zdziwię, jak w czerwcu oddadzą nam stadion w stanie surowym tj, bez murawy na środku, monitoringu itd.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując