kot napisał(a):

|
No nie byłbym taki spokojny o tą murawę i wiele innych spraw. Tutaj zacytuję wypowiedź urzedników miejskich w sprawie murawy, którą to wypowiedzią urzędnicy najwyraźniej wprowadzili raczej w błąd tak kibiców, jak i Radnych w trakcie dyskusji stadionowej, podczas głosowania na sesji RM dofinansowania stadionu Wisły :
|
Kocie,
Ta kwestia jak widać na dzień dzisiejszy ewidentnie nie jest wyjaśniona i ustalona. Polimex jasno oświadczył, że nie poczuwa się do obowiązku położenia nowej murawy w ramach już podpisanych umów, czyli po prostu jej nie położy.
Koniec, kropka.
Wiadomo, co to będzie oznaczać.
Dlatego to trzeba raz na zawsze konkretnie zapisać i ustalić, bo szykuje się nam kolejny szalenie poważny pasztet. Nie dopiero wiosną, a teraz, kiedy miasto ustala budżet. Wiosną będzie za późno.
Wcale się nie zdziwię, jak w czerwcu oddadzą nam stadion w stanie surowym tj, bez murawy na środku, monitoringu itd.