Wyświetl pojedynczy post
Afgan1906
Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.12.2009, 14:28
[quote=FraMat;827291]Wisła w tym sezonie dobre (w miarę) mecze grała tylko na wyjeździe, przy fanatycznie reagującej widowni rywala:
- z Zagłebiem w Lubinie
- z Koroną w Kielcach
- ze Śląskiem we Wrocławiu
- nawet (przegrany) z Amiką we Wronkach
(nie licze Odry)

Pozostałe mecze, na wyjeździe przy niewielkiej widowni albo w Sosnowcu, były raczej drętwe.

100% racji ... Chyba każdy z nas wie o tym,że gdybyśmy grali w tym sezonie na Reymonta to nasza przewaga byłaby dużo większa ... Stadion to nasza największa broń ... Niestety w Sosnowcu wygląda to wszystko marnie ... i ośmielę się stwierdzic ,że gdyby w Sosnowcu na każdym meczu był komplet to i tak zawodników to by jakoś nie mobilizowało dodatnio...

Pozostaje nam czekac na stadion ... który z dnia na dzień kwitnie

Mój typ 1:0
!ArmiaBiałejGwiazdy!
Odpowiedz cytując