[quote=FraMat;827291]Wisła w tym sezonie dobre (w miarę) mecze grała tylko na wyjeździe, przy fanatycznie reagującej widowni rywala:
- z Zagłebiem w Lubinie
- z Koroną w Kielcach
- ze Śląskiem we Wrocławiu
- nawet (przegrany) z Amiką we Wronkach
(nie licze Odry)
Pozostałe mecze, na wyjeździe przy niewielkiej widowni albo w Sosnowcu, były raczej drętwe.
100% racji ... Chyba każdy z nas wie o tym,że gdybyśmy grali w tym sezonie na Reymonta to nasza przewaga byłaby dużo większa ... Stadion to nasza największa broń ... Niestety w Sosnowcu wygląda to wszystko marnie ... i ośmielę się stwierdzic ,że gdyby w Sosnowcu na każdym meczu był komplet to i tak zawodników to by jakoś nie mobilizowało dodatnio...
Pozostaje nam czekac na stadion ... który z dnia na dzień kwitnie
Mój typ 1:0