Swietna decyzja

Wisla nic nie traci, a najprawdopodobniej znow zyskamy bardzo dobrego obronce. Jesli sie okaze, ze lata juz nie te, to po prostu kontrakt nie zostanie przedluzony. Chociaz wydaje mi sie, ze spokojnie 2-3 lata Cleber moglby u nas pograc.