Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16908
Stary 08.12.2009, 13:57
Swietna decyzja Wisla nic nie traci, a najprawdopodobniej znow zyskamy bardzo dobrego obronce. Jesli sie okaze, ze lata juz nie te, to po prostu kontrakt nie zostanie przedluzony. Chociaz wydaje mi sie, ze spokojnie 2-3 lata Cleber moglby u nas pograc.
Odpowiedz cytując