Mixu napisał(a):

Z tego co pamiętam to Liczke zwolniono jak Wisła była na pierwszym miejscu..A po drugie jakbyś teraz zobaczył teraźniejszą gre Wisły z grą Wisły swieżo po zwolnieniu Kasperczaka to byś pewnie skoczył z mostu.
|
Widziałem tą i tą i różnica jest ewidentna ale ty chyba nie do końca rozumiesz o czym ja tam pisałem. Pisałem riposte do kogoś kto zapewne uważa że Wisłe poprowadziła by jego babcia i nie było by gorzej niż teraz. Ja uważam że ta drużyna to nie jest samograj a banda rozpuszczonych gwiazdorów, mentalnie nie przystających do wielkiej piłki, twierdze że nie jest to wina trenera, a tego że samouwielbienie niektórych przechodzi na inny etap niż sodówka. Liczke zwolniono jak była na pierwszym meczu po beznadziejnej rundzie przed którą miał 12 pkt przewagi nad drugą drużyną w tabeli a skończył chyba z mniejszą przewagą, więc jego praca nie dawała wcale pierwszego miejsca.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.