Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3855
Stary 08.12.2009, 13:25
Tak jak pisze Nergal problem nie lezy po stronie trenera. Problem lezy w glowach, tym chłopakom sie nie chce grac. Graja tak jakby im placono tysiac złotych miesiecznie i specjalnie za te male zarobki serwowali nam makabryczne widowiska. A jak sie zachciało grac z Ruchem od 60 minuty meczu to mielismy co mielismy, czyli druzyne jak z kosmosu jak na Polska lige! Nagle cos w glowach im sie przestawilo i w 30 minut wypunktowali Ruch jak tylko chcieli. Mysle ze problemem jest tez brak zmiennikow w skladzie, nadal kto ma grac to gra a kto ma siedziec na lawce to siedzi. Nie ma rywalizacji jednak nie ma jej obecnie z powodow kontuzji. Gdy do zdrowia wroca Gargula, Singlar, Głowa, Sobol, a do druzyny dojdzie Cleber i mam nadzieje ze Pazdan to wtedy nie musielibysmy przejmowac sie o liczebnosc kadry. Takiego zespolu w lidze juz dawno nie bylo. I pozostaje miec tylko nadzieje ze kazdy z nich bedzie za cel stawial sobie gre w 1 skladzie a nie siedzenie na lawce i pobieranie kasy. Pomyslcie: Pawełek (Cebanu)- Brozek (Diaz), Marcelo (Cleber), Głowa (Jop), Alvarez (Singlar) - Kirm (Cwielong), Sobol (Pazdan), Garguła (Jirsak), Mały (Łobo) - Bogus, Brozio (i tutaj moze dojdzie jakis napadzior lub opcjonalnie Cwielong albo Mały). Z takim skladem jesli tylko Ci ludzie beda mieli ambicje i pomysla "ku... to ja musze grac a nie moj rywal z druzyny" to my mozemy naprawde wiele osiagnac, nawet LM. Oby tylko nikt nie odszedl. Jak na Polska to ten sklad ktory wymienilem to sa jacys pilkarze jak z kosmosu

Cytat:
Oczywiscie, po tym meczu wygląda to tak jak mowisz. Ale mozna tez powiedziec tak: dobry trener nie dopuscilby do tego zeby druzyna kopala sie po czołach przez 60 minut a zaczela grac jak stracila bramke
tylko ze to jest Polska i tutaj wszystko idzie pod prad Na zachodzie pilkarze graja bo to jest ich cel zyciowy w Polsce wydaje sie ze celem jest dorobienie sie niekonicznie poprzez prace czyli trening i zapier...e 90 minut podczas meczu ;/ to jest kwestia mentalnosci, w tym elemencie przegrywamy z innymi :(
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 08.12.2009 o godz. 13:27.