|
Mam nadzieje że Cleber nie zawiedzie naszych oczekiwań. Co by nie napisać to są one dość wysokie a dotyczą przecież zawodnika 35 letniego(!). Ciekawi mnie jak fizycznie będzie wyglądał Clebi po przepracowaniu z nasza drużyną przerwy zimowej. Wiadomo że latka lecą a już w swoich ostatnich występach w barwach naszego klubu nie prezentował się zbyt dobrze szybkościowo. No ale mentalnie b. dobre posunięcie. Dobry interes hehe. Trochę dziwna ta polityka ruskich.
|