Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3945
Stary 08.12.2009, 13:18
Proud napisał(a):Wyświetl post
fajnie się czyta takie rzeczy

oby został w klubie i pracował jako trener, albo scout.
Bo on ma mózg którego nie boi się używać, przejawiając też przy tym wartości inne niż for$a(np ambicje)
Właśnie w takich słowach widać, że ktoś kocha futbol.

Wisła
Odpowiedz cytując