Proud napisał(a):

fajnie się czyta takie rzeczy
oby został w klubie i pracował jako trener, albo scout.
|
Bo on ma mózg którego nie boi się używać, przejawiając też przy tym wartości inne niż for$a(np ambicje)
Właśnie w takich słowach widać, że ktoś kocha futbol.