Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16905
Stary 08.12.2009, 13:18
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego Cleber będzie grał u nas dopiero od stycznia? Przecież jest wolnym zawodnikiem, a byłby teraz jak znalazł na ostatni mecz w rundzie zamiast tego drewna jakim jest Jop. Sami się narażamy na porażkę
Nie dlatego ze jedzie na wakacje,tylko dlatego ze w tej rundzie wystepowal juz w klubie. Zgodnie z wymogami moze podpisac kontrakt juz teraz, ale grac od nastepnego okna.
Odpowiedz cytując