rafalek napisał(a):

|
Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego Cleber będzie grał u nas dopiero od stycznia? Przecież jest wolnym zawodnikiem, a byłby teraz jak znalazł na ostatni mecz w rundzie zamiast tego drewna jakim jest Jop. Sami się narażamy na porażkę
|
Nie dlatego ze jedzie na wakacje,tylko dlatego ze w tej rundzie wystepowal juz w klubie. Zgodnie z wymogami moze podpisac kontrakt juz teraz, ale grac od nastepnego okna.