|
killzone ma rację. Elton miał potencjał i każdy to widział, dlatego dano mu drugą szansę, gdy miał wpadkę z alkoholem. Cóż, nie skorzystał z niej, znów się uchał jak świnia i pokazywał na mieście co potrafi.
Myśle, że i kibice Wisły nie chcieli by mieć w druzynie Marcelo, gdyby ten (mimo potencjału i talentu) chodził po dyskotekach, pił alkohol a potem szalał na mieście.
|