Haha o transferze Clebera dowiedziałem się z.....naszej klasy
A wracając do tematu powrót Clebera jak najbardziej na plus. To piłkarz który już udowodnił, że potrafi być pewnym punktem obrony. To człowiek który nigdy nie patyczkuje się w grze defensywnej, zawsze w groźnej sytuacji pod własną bramką bez zabawy - ostra piła w przód i zakończenie akcji. Cleber może być mocnym punktem gdy trzeba utrzymać wynik oraz alternatywą dla pary Marcelo-Głowacki, bo Jop to raczej coś bardziej w stylu zwykłego zapchania obrony, niż zamiany na solidnego zawodnika.
Jedyny minus - to już czwarty liczący się środkowy obrońca u nas, a chciałbym bardzo żeby całkiem nieźle spisujący się Kowalski w Piaście, zaistniał chociaż w kilku meczach u nas w najbliższej przyszłości - teraz to zadanie ma znacznie utrudnione.