Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5419
Stary 08.12.2009, 12:58
Dudi ja na dzis gram prawdopodobnie dubel Milan + over 2,5 Realu.
Mozliwe,ze puszcze jeszcze jakiegos szalenca za piątke.

Można grać Chelsea ale live,jak wiadomo bedzie w jakim składzie wyjdą i jak im będzie szło.Apoel walczy o awans i nie położy im sie.
Odpowiedz cytując