|
Dudi ja na dzis gram prawdopodobnie dubel Milan + over 2,5 Realu.
Mozliwe,ze puszcze jeszcze jakiegos szalenca za piątke.
Można grać Chelsea ale live,jak wiadomo bedzie w jakim składzie wyjdą i jak im będzie szło.Apoel walczy o awans i nie położy im sie.
|