Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3682
Stary 08.12.2009, 12:54
matti220 napisał(a):Wyświetl post
nie wiedzialem gdzie to umiescic :
http://transfermarkt.de/de/spieler/4...ungsdaten.html
trzy lata temu gość rozegrał w Legii runde (13m./3br.) i na Legię był za słaby... teraz chcą go Stuttgart , Schalke ,Shakhtar ... Gratulacje dla Legii (z Beto chyba nie będzie tak samo .....? hehe)
To,że się interesują o niczym nie świadczy. Zobaczymy czy tam zagra choć minutę.Grajek z niego może i dobry ale z tego co pamiętam coś z głową miał nie teges, i to nie względy merytoryczne zdecydowały o tym,że nie gra w Legi.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując