flamengista napisał(a):

Do narzekających:
Dla mnie Brazylijczyk był zawsze wzorem profesjonalizmu na boisku i poza nim. To facet, który po zakończeniu kariery powinien zostać w klubie - jako skaut albo szkoleniowiec grup młodzieżowych. U nas takich profesjonalistów jest jak na lekarstwo.
|
drogi flamengisto, o ile ze szkoleniem grup młodzieżowych na siłe jeszcze moge sie zgodzic, o tyle z Cleberem jako skautem musze polemizować. Oczywiscie szanuje go jako
piłkarza ale co ma piernik do wiatraka. Czy Cleber ma jakies doswiadczenie jako skaut? Jak jestes obcokrajowcem i przesiedliłes swoją rodzine do Polski to masz wieczny stołek w klubie

Jasne, Cleberowi jak i Mauro, nalezy sie uklon od klubu, ale zeby obsadzac w roli skauta

to wychodzi na to że takim skautem moze zostac byle pan Zbysiu z ulicy.
ps-gratuluje mistrzostwa