Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16903
Stary 08.12.2009, 12:51
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Do narzekających:
Dla mnie Brazylijczyk był zawsze wzorem profesjonalizmu na boisku i poza nim. To facet, który po zakończeniu kariery powinien zostać w klubie - jako skaut albo szkoleniowiec grup młodzieżowych. U nas takich profesjonalistów jest jak na lekarstwo.
drogi flamengisto, o ile ze szkoleniem grup młodzieżowych na siłe jeszcze moge sie zgodzic, o tyle z Cleberem jako skautem musze polemizować. Oczywiscie szanuje go jako piłkarza ale co ma piernik do wiatraka. Czy Cleber ma jakies doswiadczenie jako skaut? Jak jestes obcokrajowcem i przesiedliłes swoją rodzine do Polski to masz wieczny stołek w klubie Jasne, Cleberowi jak i Mauro, nalezy sie uklon od klubu, ale zeby obsadzac w roli skauta to wychodzi na to że takim skautem moze zostac byle pan Zbysiu z ulicy.

ps-gratuluje mistrzostwa
Odpowiedz cytując