Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3678
Stary 08.12.2009, 12:36
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Poza tym jego wypowiedz świadczy tylko o nikłej wiedzy jaką facet posiada,ba on ewidentnie nie zdaje sobie sprawy co to znaczy grać w pucharach. Musiałby wymienić wszystkich kopaczy,których posiada.
No właśnie. A kopacze zdają sobie z tego sprawę Żeby nie było powtórki ze Stawowego, kiedy z 2-0 zrobiło się 3-2, bo kilku piłkarzy zaczęło obawiać się o swój byt. I puchary szlag trafił.

Logicznie rzecz biorąc dla takich Pawlusińskich czy Baranów gra w europejskich pucharach to zagrożenie. Żaden z nich nie prezentuje poziomu dającego szanse na transfer zagraniczny, natomiast teraz mają pewny plac i pewny geld. Wzmocnienie składu nie leży specjalnie w ich interesie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując