Marszałek napisał(a):

|
Poza tym jego wypowiedz świadczy tylko o nikłej wiedzy jaką facet posiada,ba on ewidentnie nie zdaje sobie sprawy co to znaczy grać w pucharach. Musiałby wymienić wszystkich kopaczy,których posiada.
|
No właśnie. A kopacze zdają sobie z tego sprawę

Żeby nie było powtórki ze Stawowego, kiedy z 2-0 zrobiło się 3-2, bo kilku piłkarzy zaczęło obawiać się o swój byt. I puchary szlag trafił.
Logicznie rzecz biorąc dla takich Pawlusińskich czy Baranów gra w europejskich pucharach to zagrożenie. Żaden z nich nie prezentuje poziomu dającego szanse na transfer zagraniczny, natomiast teraz mają pewny plac i pewny geld. Wzmocnienie składu nie leży specjalnie w ich interesie.