|
Do narzekających:
Cleber podpisał roczny kontrakt. Nawet, jeśli nie będzie w dobrej formie to na treningach taki Mateusz Kowalski będzie miał się od kogo uczyć. A śmiem twierdzić że w naszej słabej lidze Cleber sobie poradzi.
Dla mnie Brazylijczyk był zawsze wzorem profesjonalizmu na boisku i poza nim. To facet, który po zakończeniu kariery powinien zostać w klubie - jako skaut albo szkoleniowiec grup młodzieżowych. U nas takich profesjonalistów jest jak na lekarstwo.
A ci, co jadą po Jopie - może nie wiedzą, że Mariusz chciał zawiesić karierę sportową na rok? Ma kłopoty rodzinne, jednak na wyraźną prośbę Skorży, któremu posypała się obrona podpisał roczny kontrakt. Gra jak gra, ale jest to głównie wynikiem krótkowzrocznej polityki transferowej i działań Skorży z Bednarzem.
Do Mariusza nie można mieć pretensji. Wiadomo, że jak zawodnik nie ma pełnego komfortu psychicznego (czyli martwi się tylko o kopanie piłki), to forma nie może być wysoka.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|