|
Głupotą będzie sprzedawać Marcelo już zimą. Tym bardziej za jakieś marne 2 mln euro. Musi zostać do końca i pomóc nam w osiągnięciu celu jakim jest MP. Przez ten okres może się jeszcze pokazać szerszej publiczności i cena wzrośnie. Choć najlepiej jakby został na zawsze.
Nie zmienia się trenerów w trakcie sezonu, nie sprzedaje najlepszych piłkarzy... bo to sabotaż.
Już pomijam fakt że taka polityka działa w Polskich klubach zawsze przed europejskimi pucharami.
Chyba że trenerem jest Rumcajs, który wszystkich zna, a piłkarzem Iwański od wentyla.
Powrót Clebera cieszy, bardzo. Kontrakt na rok to nie dużo. Do tego dobry interes zrobiliśmy.
Ostatnio edytowane przez element : 08.12.2009 o godz. 12:32.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
|