Maciuś napisał(a):

|
No przeciez masz Jopa, super defensora z ligi rosyjskiej. Gra za pol darmo a jaki jest dobry ze hoho.
|
Cóż, Jop był sprowadzany w trybie awaryjnym, nic nie kosztował, niewiele zarabia i zaraz pójdzie w ****u. I dobrze.
Zamiarem moim było wyeksponowanie faktu, iż kupno polskiego piłkarza, który za przeproszeniem gówno do tej pory pokazał, za cenę które niemal napewno oscylowała by wokół kwoty 500 tyś euro, byłoby działaniem na szkodę klubu. I to zwłaszcza w naszej sytuacji finansowej, gdzie jeśli w ogóle posiadamy/będziemy posiadać jakiekolwiek środki finansowe przeznaczone na transfery, to wolę, żeby zostały spożytkowane na graczy ofensywnych. Przecinaków i wyrobników ci u nas dostatek.
PS. Nie ten temat chyba...