buczo1985 napisał(a):

|
Muszę przyznać, że jak się dowiedziałem o Cleberze byłem bardzo zaskoczony. Nie sądziłem, że facet wróci do gry dla nas. Pragnę tylko zauważyć jedną rzecz. Pojawia się na forum podejrzenie, że podpisano umowę z Cleberem bo w przyszłym sezonie Marcelo odejdzie. Ale przecież sam Cleber mówi, że decyzja ta jest podyktowana względami rodzinnymi. No chyba, że to tylko takie gadanie...
|
na Marcelo zaintereowanie jest duże i gdy tylko pojawi się pewna oferta to wątpię żeby go Skorża zatrzymał bo kasy brakuje w tym sezonie jak w żadnym a tylko on jest w tej chwili najbardziej cenny na rynku transferowym