Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16895
Stary 08.12.2009, 12:20
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Muszę przyznać, że jak się dowiedziałem o Cleberze byłem bardzo zaskoczony. Nie sądziłem, że facet wróci do gry dla nas. Pragnę tylko zauważyć jedną rzecz. Pojawia się na forum podejrzenie, że podpisano umowę z Cleberem bo w przyszłym sezonie Marcelo odejdzie. Ale przecież sam Cleber mówi, że decyzja ta jest podyktowana względami rodzinnymi. No chyba, że to tylko takie gadanie...
na Marcelo zaintereowanie jest duże i gdy tylko pojawi się pewna oferta to wątpię żeby go Skorża zatrzymał bo kasy brakuje w tym sezonie jak w żadnym a tylko on jest w tej chwili najbardziej cenny na rynku transferowym
Odpowiedz cytując