Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16894
Stary 08.12.2009, 12:18
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Muszę przyznać, że jak się dowiedziałem o Cleberze byłem bardzo zaskoczony. Nie sądziłem, że facet wróci do gry dla nas. Pragnę tylko zauważyć jedną rzecz. Pojawia się na forum podejrzenie, że podpisano umowę z Cleberem bo w przyszłym sezonie Marcelo odejdzie. Ale przecież sam Cleber mówi, że decyzja ta jest podyktowana względami rodzinnymi. No chyba, że to tylko takie gadanie...
A co miał powiedzieć.. " Nie sorry panowie, podpisałem umowę bo dowiedziałem się że Marcelo sprzedajecie, i macie też problemy w szatni z młodzikami więc ja się nadam "
Odpowiedz cytując