ten Pazdan tez by sie przydal ,wzroslaby konkurencja w obronie
Ikki napisał(a):

Fajnie, że Cleber wraca do nas. Marcelo nie odejdzie i środek obrony możemy być spokojni na przyszłą rundę możemy być spokojni.
Pewnie i tak będą głosy po co nam 35 letni stoper, a dlaczego nie sprowadzimy jakiegoś młodziaka?
Ja przy powrocie Clebera bardziej zwróciłbym uwagę na głosy, że jest sprowadzany bardziej w celach przywódczo-wychowawczych co moim zdaniem jest bardzo dobrym posunięciem i mam nadzieję, że On czy Sobol wskażą prawidłową postawę naszym młodym gwiazdeczkom.
|
drugi Milan robimy
