Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16888
Stary 08.12.2009, 11:56
ten Pazdan tez by sie przydal ,wzroslaby konkurencja w obronie

Ikki napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, że Cleber wraca do nas. Marcelo nie odejdzie i środek obrony możemy być spokojni na przyszłą rundę możemy być spokojni.
Pewnie i tak będą głosy po co nam 35 letni stoper, a dlaczego nie sprowadzimy jakiegoś młodziaka?
Ja przy powrocie Clebera bardziej zwróciłbym uwagę na głosy, że jest sprowadzany bardziej w celach przywódczo-wychowawczych co moim zdaniem jest bardzo dobrym posunięciem i mam nadzieję, że On czy Sobol wskażą prawidłową postawę naszym młodym gwiazdeczkom.
drugi Milan robimy
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 08.12.2009 o godz. 12:39.
.....
Odpowiedz cytując