Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16883
Stary 08.12.2009, 11:29
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Wisła testuje też kilku innych zawodników, m.in. Michała Pazdana z Górnika. Szanse na jego angaż są niewielkie. - Rozmów w sprawie pozyskania Michała nie prowadzimy. Wiadomo, jaka jest sytuacja w Górniku - klub chce sprzedać kilku piłkarzy. Dlatego pojawił się pomysł, by Pazdan przyjechał do nas na cztery dni na testy - opowiada prezes Wilczek.

Wisła nie weźmie Pazdana chociażby dlatego, że zimą wróci do niej z Piasta stoper Mateusz Kowalski.

Wisła chce uzupełnić braki kadrowe również w klubie, a nie tylko w drużynie. Nowym rzecznikiem, po zwolnieniu Adriana Ochalika został Marcin Górski. - Będą też nowe osoby w innych działach - zapowiedział prezes Wilczek. Przypomnijmy, że pracę w dziale marketingu stracili jego dyrektor Grzegorz Falk i jego prawa ręka Dariusz Gryźlak.
Ni ch**a nie czaję.. PO CO go testują
Odpowiedz cytując