Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16882
Stary 08.12.2009, 11:24
Faktem jest, że Cleber przed odejściem nieco stroił fochy a i jego forma nie była optymalna.
Jeżeli chodzi o podejście do obowiązków piłkarskich to zawsze był wzorem.
Póki co na środek obrony są Marcelo, Głowacki, Jop i Cleber.
Powrót do klubu Kowalskiego to był na razie tylko sygnał ze strony klubu, być może element negocjacji kontraktowych z Cleberem.
Jednoczesne "testowanie" Pazdana oznacza, że najprawdopodobniej w przerwie zimowej będzie łatanie dziury finansowej sprzedażą Diaza albo co gorsza Marcelo.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując