|
Dziwi trochę krótka pamięć większości. Przed samym odejściem Cleber był słabym piłkarzem, niewiele lepszym od dzisiejszego Jopa. Irytujące wybicia w trybuny, bezmyślne faule będące wynikiem braku szybkości. Wolę powrót Kowalskiego. Transfer Clebera jest jasnym sygnałem co nas czeka w okienku transferowym.
Powodzenia Marcelo i dzięki za wszystko co zrobiłeś dla Wisły.
Ps. Mam nadzieję że jednak się mylę.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|