Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12831
Stary 08.12.2009, 11:14
West napisał(a):Wyświetl post
gosciu ,
prosze cie nie opowiadaj ze jest to cywilizowany kraj celnicy nie robia problemow z interbusami , zielonymi listami.
mowie o przewozie autokarowym

a za mape dziekuje
A, czyli po doświadczeniach z celnikami stąd oceniasz całą Serbię ?
Niemiecka policja tylko jak wjedziesz autobusem na ich teren to też od razu robią problemy - to też dziki kraj?. Kolego wybierz się do Serbii czymkolwiek innym niż autokarem w sposób niezorganizowany (np. stopem), zapewniam że każdy Serb poproszony o gościnę czy jakąkolwiek pomoc uzna to za punkt honoru i Ci pomoże. Koniec bezsensownego wątku.
Odpowiedz cytując