West napisał(a):

gosciu ,
prosze cie nie opowiadaj ze jest to cywilizowany kraj celnicy nie robia problemow z interbusami , zielonymi listami.
mowie o przewozie autokarowym
a za mape dziekuje
|
A, czyli po doświadczeniach z celnikami stąd oceniasz całą Serbię ?
Niemiecka policja tylko jak wjedziesz autobusem na ich teren to też od razu robią problemy - to też dziki kraj?


. Kolego wybierz się do Serbii czymkolwiek innym niż autokarem w sposób niezorganizowany (np. stopem), zapewniam że każdy Serb poproszony o gościnę czy jakąkolwiek pomoc uzna to za punkt honoru i Ci pomoże. Koniec bezsensownego wątku.