Bardzo cieszy mnie powrót Clebera. No i podoba mi się też forma w jakiej ten kontrakt został podpisany. Bez zbędnego hałasu. Opinia publiczna informowana jest tylko o efekcie finalnym. Może wszystko to wynikało trochę z przypadku, ale i tak jestem zadowolony.
W tym artykule załączonym przez Zwierze jest informacja (o ile artykułom na onecie można wierzyć), że Cleber bardzo pozytywnie wypowiada się o klubie i chciałby w przyszłości dla niego pracować jako np scout. Fajnie gdyby w końcu nasi zasłużeni piłkarze znajdowali pracę w naszym szerokim sztabie szkoleniowym.
Niewiadomą oczywiście pozostaje jeszcze forma Clebera bo pamiętać trzeba, że tuż przed wyjazdem trochę obniżył loty, ale na Jopa na pewno całkowicie to wystarczy
