Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Wisła Prokocim
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
1883
08.12.2009, 10:58
Kupie Sony Ericssona P1 lub Nokie N95 do 450 zł.Priv
Ostatnio edytowane przez Wisła Prokocim : 08.12.2009 o godz. 11:55.
Wisła Prokocim
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisła Prokocim
Znajdź inne posty napisane przez Wisła Prokocim