Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16876
Stary 08.12.2009, 10:57
Mam nadzieje iż powrót Clebera spełni moje wielkie marzenie czyli Jop twoja mać usiądzie na ławce oby tylko na ławce w parku
Odpowiedz cytując