Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
16876
08.12.2009, 10:57
Mam nadzieje iż powrót Clebera spełni moje wielkie marzenie czyli Jop twoja mać usiądzie na ławce oby tylko na ławce w parku
Kibic z Grodu Kraka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kibic z Grodu Kraka
Znajdź inne posty napisane przez Kibic z Grodu Kraka