Cytat:
|
Na razie podpisałem roczny kontrakt. Co potem? Zobaczę jak będę się czuł, wtedy zadecyduję. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł pracować dla tego klubu, odwdzięczać się za to, co od niego dostałem - zadeklarował Cleber.
|
fajnie się czyta takie rzeczy
oby został w klubie i pracował jako trener, albo scout.