Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16874
Stary 08.12.2009, 10:51
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Sadlok, Glik, a my oczywiscie musimy brac najgorszego :/
Zle czasy nastaly ze mistrz Polski nie wybiera najlepszych tylko siega po odpady z 2 ligi :/
Nie zgodzę się z tobą.
Po 1: Czy wyobrażasz sobie żeby piłkarz pokroju Sadloka, czy Glika przychodził do klubu, w którym nie będzie miał regularnych szans na grę w pierwszym składzie Myślę, że nie miałby szans wygryźć ze składu kogoś z dwójki Marcelo - Głowacki, a ustawianie na prawej stronie w moim odczuciu byłoby samobójstwem. Z tego co wiadomo Glik już prawie na 100% w Lechu gdzie ostatnio ewidentnie brakuje stopera (Bosacki już nie ten wiek i kontuzja Arboledy)
Po 2: Moim zdaniem kupno Pazdana nie byłoby złym rozwiązaniem. Wiadomo, że nasz budżet jest nadszarpnięty przez słynny pojedynek w el.LM, a kupno kogoś z dwójki Glik - Sadlok powiększyłoby tylko dziurę w finansach. Myślę, że lepiej kupić chłopaka z drugiej ligi, który w końcu jakiś poziom reprezentował (powołany był na Euro, grał regularnie w ekstraklasie). Wiadomo, że nie będzie on tak naciskał na grę w pierwszym składzie, bo sam będzie sobie zdawał sprawę, że nie ma na to szans. Będzie mógł za to zdobywać cenne doświadczenie przy innych stoperach. Kolejny plus, że można go kupić naprawdę tanio.

Jeżeli chodzi o pozycję rosłego napastnika przypatrzyłbym się lepiej Traore z Zagłębia. Chłopak gra naprawdę ciekawie, jest silny, Smuda go chwali (a to chyba o czymś świadczy) i zdobywa bramki. Uważam, że nie pokazuje on jeszcze wszystkich swoich umiejętności, a nie pozwala mu na to jego przeciętny klub. Warto także zainteresować się Carlosem Costly z PGE GKS. To jednak pociąga pewne ryzyko. Z jednej strony byłby za darmo ale powszechnie wiadomo że często brakuje mu motywacji.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 08.12.2009 o godz. 10:57.
Odpowiedz cytując