Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16873
Stary 08.12.2009, 10:42
Mariusz Jop zostanie od czerwca, a nanowy sezon wróci Mateusz Kowalski. Poza tym okres ziomowy pokaże czy Jop usiadzie na ławce. W ta rundę Mariusz wszedł z kontuzją i gonil reszte druzyny cała rundę. Wiosna pokaże kto i co. Najważniejsze ze w końcu będzie jakieś pole manewru.
Odpowiedz cytując