Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16872
Stary 08.12.2009, 10:41
Proud napisał(a):Wyświetl post
dobry interes sprzedali Clebera, a teraz mamy Go za darmo

a właśnie jak wczoraj Go widziałem to zastanawiałem się czy czasem do Wisły nie wraca. W końcu zapytałem się Go kiedy wraca do Wisełki, to się tylko uśmiechnął

chyba że po polsku nie rozumie
Proud wykrakałeś wykrakałeś jeszcze z 2 transfery
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując