Wyświetl pojedynczy post
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3942
Stary 08.12.2009, 10:33
Przepraszam wrocilem do Kowalskiego ale jakos cytat mi sie nie chce wkleic,,,,
no nie wiem jak dla mnie to zwrotnosci juz sie nie nauczyP, ale jak dla mnie wcale nie jest az takim malo zwrotnym zawodnikiem vide Jop
Powód: Brak cytatu
Ostatnio edytowane przez xiondz77 : 08.12.2009 o godz. 10:36.
Odpowiedz cytując