Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
Od: 09.2004
Skąd: W13
Offline
#
12828
08.12.2009, 10:14
gosciu ,
prosze cie nie opowiadaj ze jest to cywilizowany kraj celnicy nie robia problemow z interbusami , zielonymi listami.
mowie o przewozie autokarowym
a za mape dziekuje
West
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do West
Znajdź inne posty napisane przez West