Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16859
Stary 08.12.2009, 10:09
Zeby tylko nie wpadli na pomysł sprzedania Marcelo!!! Rozwiazać kontrakt z Jopem a Kowalski spokojnie moze pograc gdzieś rok na wypozyczeniu
Odpowiedz cytując