Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16857
Stary 08.12.2009, 10:04
Mam mieszane odczucia co do tego powrotu. Gdy tylko Glowacki i Marcelo sa zdrowi to Cleber nie jest nam potrzebny. Ich dublerem moglby byc Kowalski, a za pieniadze dla Clebera wolalbym zeby zatrudniono Moretto.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując